Magazyn Przyszłości Zaawansowane rozwiązania Magazyn Przyszłości automatyzacja i robotyzacja
  • Dopasuj rozmiar czcionki:

Oferta

Przenośniki

Doskonałe rozwiązania w zakresie transportu bliskiego

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymogom obiektów produkcyjnych i magazynowych, stworzyliśmy szeroką ofertę nowoczesnych systemów przenośnikowych: wałkowych, paskowych, łańcuchowych, taśmowych i pionowych. Oprócz dystrybucji standardowych modeli przenośników, zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem nietypowych rozwiązań, specjalnie zaadaptowanych do potrzeb Klienta. Dzięki najwyższej klasy komponentom, rozwiązania PROMAG S.A. spełniają europejskie standardy jakościowe. W zależności od typu transportowanego towaru, jego wymiarów i masy, każde urządzenie stanowi indywidualne rozwiązanie techniczne.

 

Zaawansowane systemy przenośników w Twojej firmie

Uwzględniwszy specyfikę pracy w zakładzie produkcyjnym lub magazynie, wskażemy optymalne rozwiązania spośród dostępnych opcji. Do wyboru przenośniki w wariancie ręcznym, napędzanym, grawitacyjnym w konfiguracji poziomej, ukośnej czy łukowej. Przenośniki w istotnym stopniu usprawniają transfer określonych elementów w zakładzie lub magazynie, wpływając na skrócenie czasu wykonywanej pracy. Są to urządzenia wydajne, a przy tym łatwe w obsłudze. Poniżej udostępniamy szczegółowe parametry poszczególnych modeli.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Specjalistami, bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Skontaktuj się z nami!

Szczegóły oferty

Przenośniki łańcuchowe

przenośnik łańcuchowy

Dla skutecznego i bezpiecznego transportowania elementów o dużej masie własnej polecamy wydajne przenośniki łańcuchowe. Ich wytrzymałość umożliwia przemieszczanie w obrębie zakładu, magazynu lub hurtowni ładunków standardowych oraz o znacznych gabarytach jak np. palety DHP, EUR, CHEP oraz elementów o podstawach niestandardowych. Systemy transportowe bazujące na przenośnikach łańcuchowych charakteryzuje duża wydajność oraz możliwość ekspediowania dużych ładunków w różne miejsca na terenie obiektu magazynowego lub produkcyjnego.

Przenośniki pionowe

przenośnik pionowy

Dźwigi towarowe, platformy robocze, czy pracujące w systemach przenośniki pionowe stanowią pełną gamę produktów do transportu pionowego. Ich stosowanie wiąże się z koniecznością przenoszenia dużych elementów pomiędzy kondygnacjami lub na duże wysokości w halach. Spore zapotrzebowanie na tego rodzaju rozwiązania transportowe pojawia się w zakładach produkcyjnych bądź przetwórczych. Wydajny i dopasowany do potrzeb środowiska pracy sprzęt do transportu pionowego oferuje kontrahentom Promag S.A.

Podajniki taśmowe

przenośnik taśmowy ukośny

Produkujemy dostosowane do potrzeb klientów podajniki i przenośniki taśmowe. Są to rozwiązania dotyczące tzw. transportu wewnętrznego. Oferowane urządzenia przenośne wyposażamy w prowadnice boczne, które zapobiegają wypadaniu transportowanych ładunków. Wykonujemy linie transportowe, które pod względem szerokości oraz długości spełniają wymagania naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, dotyczącej taśmowych systemów transportowych.

Transportery i podajniki

podajnik taśmowy ukośny

Oferta Promag S.A. jest odpowiedzią na zapotrzebowanie firm produkcyjnych, których działania charakteryzuje się stosowaniem linii produkcyjnych i transportowych na terenie zakładu. Przedsiębiorstwom o takiej specyfice działania dostarczamy transportery i podajniki, wykorzystywane do organizacji linii produkcyjnych. Ponadto wykonywane przez nas urządzenia znajdują zastosowanie w magazynach i hurtowniach, gdzie regularnie odbywa się przesył różnych przechowywanych towarów.

Copyright © PROMAG S.A. 2013-2016. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

PROMAG S.A. Departament Urządzeń Technologicznych ul. Romana Maya 11, 61-371 Poznań, tel. +48 61 652 07 50 , fax +48 61 652 07 51, sys.log@promag.com.pl
NIP 778-00-40-905, Nr KRS 0000013278, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział gospodarczy KRS, Kapitał zakładowy 2 085 000 PLN

realizacja: Studio Fabryka